Szeroki wybór zróżnicowanych pod wieloma względami opraw pozwala idealnie dostosować oświetlenie do indywidualnych wymagań. Producenci przewidzieli kilka metod takiego montażu, dzięki czemu z łatwością dostosujemy lampę stojącą nie tylko do naszych wymagań pod względem designu, ale także funkcjonalności. O ile w przypadku lamp podłogowych z kilkoma źródłami światła skierowanymi w jedną stronę taka forma wiąże się najczęściej z chęcią uzyskania konkretnego efektu stylistycznego, o tyle w przypadku lamp, gdzie światło skierowane jest w różne strony, możemy już mówić o rozszerzeniu funkcjonalności oprawy. W tym drugim przypadku światło z poszczególnych źródeł może być skierowane w jedną stronę lub w kilku różnych kierunkach.

789 zł brutto

Wyślij do znajomego Wyślij do znajomego

Niezwykle ozdobne propozycje, których ornament zachwyci każdego

Modele zamknięte w geometrycznych kształtach koła, walca, sześcianu lub kwadratu

Oraz wiele innych modeli

Lampy techniczne natynkowe, których przedstawicielem są produkty : Bross, Eloy czy też Paulo

Napisz opinię

Lampy o nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym designie

Ciekawe nowoczesne kinkiety lub nowoczesne oprawy sufitowe będą idealnym dodatkiem do wystroju mieszkania, biura oraz przestrzeni publicznych.Dla fanów nocnego czytania przygotowaliśmy bogatą ofertę lamp stołowych ( ponad 900 pozycji pochodzących z różnych krajów ). Należy także podkreślić, że niektóre firmy oświetleniowe dostępne na polskim rynku posiadają nawet już ponad kilkuset letnią tradycję. Warto zastanowić się także nad lampą stojącą. Jest też bardzo wiele modeli wiszących, przeznaczonych do montażu nad wyspą kuchenną, barkiem lub stołem w jadalni. Świetnie sprawdzają się w kuchniach czy jadalniach, gdzie można zainstalować je bezpośrednio nad stołem. Współczesne trendy w aranżacji wnętrz nie wymagają od inwestora wprowadzania do wystroju opraw pochodzących z jednej serii czy identycznych pod względem zastosowanych form, kolorów i wzorów.

Jednak wykorzystanie lamp podłogowych do oświetlenia sypialni oraz strefy przeznaczonej do pracy i nauki to tylko dwa z licznych przykładów zastosowania takich opraw. O lampach podłogowych możemy też myśleć, jak o oświetleniu uniwersalnym, które dobrze spełnia swoje zadanie w różnych okolicznościach. Nie powinien zatem dziwić fakt, że wiele produktów z kategorii lamp podłogowych traktujemy współcześnie jako sposób na udekorowanie wnętrza, a dekorujemy - jak nie trudno się domyślić - nie tylko emitowanym przez lampę światłem, lampy azzardo ale również jej formą. Choć w naszym sklepie nie utworzyliśmy osobnego działu dla oświetlenia nowoczesnego, można je znaleźć w różnych kategoriach, stworzonych ze względu na sposób montażu produktów.