Maestro WYPIEKACZ DO CHLEBA MR-750

  • Dodaj recenzję:
  • Mr-750
  • Producent: Feel Maestro
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 310,00 zł

Idealne urządzenie do wypiekania chleba.
Możliwość wybory spośród 12 cyfrowych programów, 3 stopnie pieczenia: lekki, średni i podpieczony
Po naciśnięciu przycisku "Waga Pieczywa" Możesz wybrać rozmiar bochenka 700g i 900g
Funkcja ''Timer'' pozwoli na opóźnienie rozpoczęcia procesu produkcji chleba do 13 godzin.

Częstotliwość znamionowa: 50 Hz;
Napięcie znamionowe: 220-240 V;
Moc znamionowa: 700 W

W zestawie:
- Forma do wypiekania
- Łopatka do zagniatania ciasta
- Kubek z miarką
- Hak do wyciągania formy
- Łyżka z miarką
- Instrukcja obsługi i książeczka przepisów

Programy:

1. "Biały chleb" główny program. Jest on używany do pieczenia chleba za pomocą zwykłej białej lub ciemnej mąki jako głównym składnikiem. Aby wybrać ten program, naciśnij przycisk "MENU" 1 raz.

2. "Chleb francuski " - program francuski wypiek chleba. Nadaje wypiekanemu bochenkowi chrupiącą skórkę nadaje się również do wypieków z niską zawartością tłuszczu i cukru. Aby wybrać ten program, naciśnij przycisk "MENU" 2 razy.

3. "Chleb pełnoziarnisty" - program do pieczenia chleba z mąki pszennej lub pełnoziarnistej. Aby wybrać ten program, naciśnij przycisk "MENU" trzy razy.

4. "Szybkie pieczenie chleba" - program szybkiego przygotowania chleba z dodatkiem drożdży. Stosuje się go, gdy chcesz wypiec chleb w krótszym czasie niż biały chleb. Chleb upieczony z użyciem tego programu, zwykle jest mniejszy i ma gęstszą strukturę. Aby wybrać ten program, naciśnij przycisk "MENU" 4 razy.

5. "Bułka" wypiek bułek. Program ten używa niskiej temperatury, aby zmniejszyć za brązowienie ciasta o dużej zawartości cukru. Aby wybrać ten program, naciśnij przycisk "MENU" 5 razy.

6. "Wypiek chleba w krótkim czasie 1"  program do wypieku bochenków o wadze do 700 g. z dodatkiem drożdży. Chleb pieczony za pomocą tego programu, jest zazwyczaj mniejszy i o bardziej zwartej strukturze niż chleb pieczony za pomocą programu 4." Szybkie pieczenie chleba". Aby wybrać program, naciśnij przycisk "MENU" 6 razy

7. "Wypiek chleba w bardzo krótkim czasie 2" - program do wypieku boczenków z dodatkiem drożdży, o wadze mniejszej niż 900gr.  w krótkim czasie. Chleb pieczony za pomocą tego programu, jest zazwyczaj mniejszy i o bardziej zwartej strukturze niż chleb pieczony za pomocą programu 4." Szybkie pieczenie chleba". Aby wybrać program, naciśnij przycisk "MENU" 7 razy

8. "Ciasta" -program ten stosowany jest do zagniatania ciasta późniejszego wyrabiania i formowania go ręcznie program ten nie posiada funkcji pieczenia. Więc przygotowane uformowane do wypieku ciasta wypiekamy w piekarnikach i piecach. Aby wybrać ten program należy nacisnąć przycisk "MENU" 8 razy.

9. "Dżem". Urządzenie automatycznie gotuje dżem ze świeżych owoców. Duże owoce, należy przeciąć na pół lub na 4 części. Aby wybrać ten program, naciśnij "MENU" 9 razy.

10. "Tort" - program do przygotowania ciasta na torty. Aby wybrać program, naciśnij "MENU" 10 razy.

11. "Chleb idealny do kanapek" - chleb z miękką skórką jest idealny do kanapek. Aby wybrać program, naciśnij "MENU" 11 razy.

12. "Tylko pieczenie" - program tylko do pieczenia lub do podgrzania wcześniej prygotowanych wypieków.

Producent: Feel-Maestro