Okna dachowe Fakro i Velux ISO 10140-1/A2:2014; wynik dotyczy również okien: DXC-C okna dachowe fakro P2, DXC-M P2, DXC-C P4 Secure, DXC-M P4 Secure, DMC-C P2, DMC-M P2, DMC-C P4 Secure, DMC-M P4 Secure, DEC-M P2, DEC-M P4. 1,2 W/m2K wg. EN 12567-2. Jest to o 14% lepszy wynik od konkurencyjnych rozwiązań. Wartość współczynnika U dla całego okna (Ug) wynosi 1,0 W/m2K gwarantując wysoką izolacyjność termiczną i niską emisyjność okien. Uchylenie skrzydła wynosi 30cm. Nowatorskie okna do dachów płaskich typu F charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi oraz nowoczesnym wzornictwem. W ofercie firmy FAKRO, która szczyci się 28 letnim doświadczeniem w produkcji okien dachowych znajdziemy okna do dachów płaskich typu F, które poza świetnymi parametrami termoizolacyjnymi i akustycznymi wyróżniają się nowoczesnym designem, nagrodzonym prestiżową nagrodą Red Dot Design Award. Okno typu C (z pakietem szybowym i kopułą) - Dzięki odpowiedniej budowie, okna do dachów płaskich gwarantują bardzo wysokie parametry termoizolacyjne. W ten sposób okno doprowadza do pomieszczenia więcej światła - bez względu na porę roku. Jeśli zależy nam na odczuwaniu komfortu we własnym domu, powinniśmy zadbać o to, by w każdym pomieszczeniu znajdowało się źródło naturalnego światła. Teraz każde pomieszczenia pod płaskim dachem może być ciepłe i pełne naturalnego światła. Produkty do płaskich dachów doświetlają naturalnym światłem wnętrza, dają możliwość przewietrzania pomieszczenia oraz łączą w sobie wysoką funkcjonalność i doskonałe parametry termoizolacyjne. Zdając sobie z tego sprawę, okna dachowe VELUX mają stałe miejsce w ofercie hurtowni internetowej MEGABLACH. Okno do dachów płaskich FAKRO doświetla naturalnym światłem wnętrze, daje możliwość przewietrzania pomieszczenia oraz łączy w sobie wysoką funkcjonalność i doskonałe parametry termoizolacyjne.

0-30° - nowoczesne okna dachowe przystosowane specjalnie do dachów płaskich

Fantastyczny stosunek jakości do ceny podstawowego modelu okna dachowego

15 lat - pakiet szybowy

Wersja otwierana lub nie otwierana

Doskonałe parametry izolacyjne osiągnięto dzięki wypełnieniu profilu wysokoizolującym polistyrenem oraz energooszczędnym pakietom szybowym. Szyba jest przyklejona do ramy i nie ma w tej konstrukcji aluminiowego profilu czy śrub podtrzymujących szkło. Profil ramy został dodatkowo wypełniony wysoko izolującym polistyrenem. Z kolei konstrukcja trzyszybowych okien drewnianych VELUX GLL łączy wysokiej jakości impregnowane i lakierowane drewno z doskonale izolującym polistyrenem, a dodatkowo ze specjalną uszczelką, która jeszcze lepiej chroni przed chłodem i stratami ciepła, a także zapewnia wyższą dźwiękochłonność. Dla inwestorów szukających bardziej typowych rozwiązań, sprawdzi się okno do płaskiego dachu VELUX z płaskim modułem szklanym, który doskonale harmonizuje się z linią dachu. Dodatkowo, okno doskonale tłumi hałas nie tylko podczas opadów deszczu czy gradu, ale też pochodzący z innych zewnętrznych źródeł. Od 836,40 zł można zakupić otwierane obrotowo okno drewniane z pakietem szybowym U2, dwukrotnym systemem uszczelniania, systemem naprowadzania skrzydła. DMG - otwierane ręcznie za pomocą załączonego drążka o dł. Umożliwia ona operowanie oknem za pomocą dotykowego panelu sterowania z dowolnego miejsca w domu, a także oferuje wiele użytecznych funkcji programowania. W przypadku potrzeby samodzielnego i natychmiastowego zamknięcia okien dachowych, np. w momencie wychodzenia z domu, można to zrobić za pomocą przycisku „wyjście”.

Model obsługujemy za pomocą klamki z dwustopniowym mikrouchyleniem. Wtedy za pomocą plisy możesz zasłonić bezpośrednie ostre promienie słońca, jednocześnie nie zaciemniając pomieszczenia. Wszystkie nasze okna, zwłaszcza okna trzyszybowe przyczyniają się do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie, gdyż bardzo skutecznie zapobiegają uciekaniu ciepła z pomieszczenia. Od wewnątrz wszystkie okna do płaskiego dachu można wyposażyć w roletę plisowaną, która pozwala na regulację dopływu światła, lub roletę podwójnie plisowaną, dającą efekt zaciemnienia. Okna do płaskiego dachu Okna VELUX do płaskich dachów pozwalają uzyskać nową jakość przestrzeni w pokoju, kuchni, łazience czy przedpokoju pod płaskim dachem, doświetlając je naturalnym światłem. Idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest montaż specjalnie zaprojektowanych produktów do płaskich dachów. Standardowe okna połaciowe to ogromna gama produktów. Okna do płaskich dachów Jest 16 produktów. Ale warto się na nie zdecydować, ponieważ dobrze zaaranżowane przestrzenie dachów płaskich sprawdzają się do spotkań, relaksu czy uprawiania aktywności fizycznej. Ze względu na wyzwania, jakie niesie polski klimat, przy dobieraniu rozwiązań dla dachów płaskich architekci powinni zwracać uwagę nie tylko na parametry wilgotnościowe.